Polki, mężczyźni, praca
Login: Hasło:

Polki dla mężczyzn Mężczyźni dla Polek Praca dla Polek Zatrudnij Polki

Dlaczego Polki.com?

Podczas tworzenia strony, autorzy Polki.com mieli na uwadze cztery główne cele:

  • połączyć i dopasować polskie kobiety z całego świata z mężczyznami w celu budowania związku
  • połączyć i dopasować polskich mężczyzn i obcokrajowców z Polkami mieszkającymi w Polsce i za granicą
  • połączyć i dopasować Polki szukające pracy z pracodawcami pragnącymi zatrudnić polskie kobiety
  • połączyć i dopasować globalnych pracodawców z Polkami szukającymi pracy w Polsce i za granicą

Nie jesteśmy kolejną stroną dla sieciowych randkowiczów ani tanią agencją pracy dla kobiet, która istniałaby tylko po to by w jak najkrótszym czasie zdobyć jak największą liczbę członków i zabić czas przypadkowych odwiedzających. Po prostu nie wierzymy, żeby takie podejście mogło być efektywne. Zamiast tego, staraliśmy się skupić na mężczyznach, pracodawcach i Polkach, które należą do jednych z napiękniejszych, najbardziej poświęconych rodzinie, oraz najciężej pracujących kobiet na całym świecie. Znamy polskie kobiety - cały nasz zespół pochodzi z Polski lub ma polskie korzenie.

Dlaczego warto jest zostać członkiem Polki.com?

Zarówno członkostwo darmowe jak i członkostwo VIP mają wiele korzyści (są one przedstawione na stronie z pytaniami i odpowiedziami). Jednak nie są one najważniejsze w procesie szukania partnera lub partnerki życiowej, pracy, lub pracownika. Najważniejsze jest to, że pragniemy abyś mógł spędzić czas na naszej stronie tak wydajnie jak to tylko możliwe. Oznacza to, że stworzyliśmy tę stronę w taki sposób abbyś mógł się skupić na swoim ostatecznym celu i szybko go osiągnął w pozawirtualnym świecie.

Zarejestruj się, szukaj, znajdź, nawiąż kontakt i osiągnij swój cel!

Oto pięć łatwych kroków dla podjęcia przez każdą Polkę, która chce znaleźć wymarzonego partnera lub zdobyć znakomitą pracę w Polsce lub za granicą. Te same łatwe kroki dotyczą każdego mężczyzny szukającego Polki lub pracodawcy chcącego zatrudnić polską kobietę do pracy.

Nie trać czasu, pieniędzy i energii na bezowocne poszukiwania na ogólnych i niejasnych stronach internetowych składających się z przypadkowych użytkowników. Przyłącz się do Polki.com, bądź aktywnym członkiem i zakończ swą podróż mając u boku idealnego partnera, posiadając znakomitą pracę, lub zatrudniając wykwlifikowaną i profesjonalną kobietę do pracy!