Polki, mężczyźni, praca
Login: Hasło:

Polki dla mężczyzn Mężczyźni dla Polek Praca dla Polek Zatrudnij Polki

Dla Polek szukających pracy w Polsce lub za granicą

Jeśli jesteś polską kobietą i szukasz pracy w Polsce lub za granicą, trafiłaś w odpowiednie miejsce! Na Polki.com możesz znaleźć znakomite, interesujące oraz (bardzo często) dobrze płatne prace, które zostały opublikowane wyłącznie na naszej stronie.

Szukanie pracy jest z reguły frustrującym zajęciem, szczególnie gdy polegasz na stałym dochodzie. Dodatkowo, każda praca posiada zwykle pewne niedoskonałości. Na przykład, praca może być dobrze płatna, ale znajduje się daleko od miejsca zamieszkania. Albo ludzie w pracy i sama praca może być bardzo ciekawa, ale nie jest ona w stanie przynieść Ci wielkich korzyści materialnych. Tak jak w każdej sytuacji życiowej, musisz podjąć decyzję i ustalić, czy dana praca będzie odpowiednia dla Ciebie w dłuższym przedziale czasu.

Jak znaleźć szybko pracę w Polsce lub za granicą?

Poniżej zamieszczamy kilka wskazówek, których możesz zawsze użyć niezależnie od tego czy dopiero zaczynasz szukać pracy, czy też przygotowujesz się do rozmowy kwalifikacyjnej.

  • Miej pozytywne nastawienie. Pracodawcy są z reguły wystarczająco zajęci by dodatkowo naciągać się Twoim negatywnym nastawieniem lub osobistymi problemami.
  • Nigdy nie kłam swojego potencjalnego pracodawcy. Nawet jeśli pomoże Ci to w otrzymaniu pracy, będziesz w konsekwencji bardziej rozczarowana kiedy nie spełnisz tego co obiecałaś lub zaprezentowałaś.
  • Spróbuj zawierać znajomości zarówno na Internecie jak i w świecie rzeczywistym! Szukanie pracy z polecenia innej osoby bierze zazwyczaj mniej czasu i jest mniej stresujące.
  • Zawsze staraj się podnosić swoje profesjonalne umiejętności. Nie tylko prezentują się one dobrze na Twoim życiorysie, ale mogą Ci również oszczędzić wiele kłopotów i stresu przy wykonywaniu swoich codziennych zajęć zawodowych.
  • Chyba, że nie masz już innego wyjścia, nie zgadzaj się pracować za najniższą stawkę. Znaj swoją wartość jako wydajnego i kreatywnego pracownika.
  • Kiedy już znajdziesz pracę, staraj się polecać tylko te osoby, które znasz i którym ufasz. Kiedy polecony przez Ciebie pracownik okaże się być nie do końca tym, czego oczekiwał Twój pracodawca, z biegiem upływu czasu może mieć to negatywny efekt na Twoje własne życie zawodowe w tej firmie.
  • Nigdy nie obgaduj swojego byłego lub obecnego pracodawcy. Nie tylko nie pomoże Ci to znaleźć nową lub lepszą pracę, ale również przyczepi Ci negatywną etykietę jako człowiekowi i pracownikowi.

Z Polki.com proces szukania pracy jest prostym i interesującym doświadczeniem!

Zebraliśmy informacje od wielu pracodawców i przeprowadziliśmy rozmowy z licznym gronem Polek takich jak Ty po to, by odnaleźć wspólny punkt odniesienia i zapewnić, że “Ty” znajdziesz pracę jaką lubisz, a “oni” będą posiadać efektywnego i oddanego pracownika. W teorii, procedura dopasowania pracownika z pracodawcą jest złożona i zabiera dużo czasu. Jednak my sprawiliśmy, że ten proces jest tak łatwy i przyjemny jak to tylko możliwe!

Wszystko co musisz zrobić, to utworzyć swój profil pracownika i zacząć szukać lub przeglądać oferty pracy opublikowane przez pracodawców, którzy w szczególności chcą zatrudnić kobietę z polskimi korzeniami. Fakt, że pochodzisz z Polski jest już sam w sobie OGROMNYM plusem dla Twojego przyszłego pracodawcy! Po znalezieniu interesującej Cię oferty możesz bezpośrednio skontaktować się z wybranym pracodawcą przez prywatną pocztę, faks, lub telefon.

Możesz także wybrać i przeglądać wszystkie aktywne oferty pracy danego pracodawcy i dodać zarówno pracodawcę jak i ofertę pracy do swoich Ulubionych. Za każdym razem kiedy dodajesz pracodawcę lub pracę do swoich Ulubionych, informacja o tym fakcie zostaje automatycznie przesłana do pracodawcy. Dzięki temu nawet sam pracodawca może się pierwszy z Tobą skontaktować by rozpocząć procedurę zatrudnienia Cię do pracy!

Życzymy Ci powodzenia w znalezieniu świetnej i dobrze płatnej pracy na Polki.com!

Zespół Polki