Polki, mężczyźni, praca
Login: Hasło:

Polki dla mężczyzn Mężczyźni dla Polek Praca dla Polek Zatrudnij Polki

Dla Polek szukających związku z mężczyzną z Polski lub zagranicy

Jeśli jesteś Polką mieszkającą w Polsce lub za granicą i szukasz mężczyzny swoich marzeń, ta strona jest dla Ciebie! Tworząc Polki.com mieliśmy na uwadze właśnie Ciebie – polską kobietę lub kobietę z polskimi korzeniami.

Zdajemy sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach może być trudno znaleźć interesującego mężczyznę, z którym możnaby dzielić swój czas lub całe życie. Mężczyznę, który nie dążyłby do spotkania z Tobą tylko po to by zrealizować swoje prywatne potrzeby, ale takiego, który naprawdę dbałby o Ciebie i wzbudzał Twój szacunek jako partner i przyjaciel. I to niezależnie od długości trwania Waszego związku. W ostatnich latach wielu polskich mężczyzn wyemigrowało z Polski do innych krajów w poszukiwaniu lepszego życia. Z drugiej strony, wielu obcokrajowców przyjechało do Polski by studiować lub pracować. Być może niektórzy z nich, tak jak Ty, są zbyt zajęci lub nieśmiali by znaleźć dziewczynę na randkę bądź do zamążpójścia?

W rezultacie, wzięliśmy pod uwagę te wszystkie aspekty by również Ci wszyscy mężczyźni zostali członkami tej strony i mogli poznać kobietę właśnie taką jak Ty!

Na stronie Polki.com znajdziesz szybko partnera – Polaka lub obcokrajowca!

Tak, ta strona przykuwa uwagę Polaków mieszkających w Polsce i za granicą, jak i obcokrajowców mieszkających w Polsce lub za granicą. Oni wszyscy czekają z niecierpliwością na spotkanie i poznanie takiej kobiety, z którą mogliby się zaprzyjaźnic lub zostać partnerem na całe życie.

Z Polki.com to Ty wybierasz z kim chcesz się spotkać i pójść na randkę! Wszystko co musisz zrobić to założyć swój profil, dołączyć zdjęcia i zacząć przeglądać nietuzinkowe profile mężczyzn z Polski i z całego świata! Istnieje wiele kryteriów na podstawie których możesz szukać mężczyzn, takie jak wiek, narodowość, kraj zamieszkania, osobiste preferencje, czy nawet poziom znajomości języków! Po znalezieniu interesującego Cię profilu możesz go dodać do swoich Ulubionych i w tym momencie mężczyzna zostanie automatycznie poinformowany o Twoim zainteresowaniu. Jeśli on również doda Twój profil do swoich Ulubionych, stajecie się wtedy nieoficjalną parą Polki ;). Od tej chwili zaledwie jeden email lub prywatna wiadomość przesłana przez jednego z Was dzieli Was od spotkania w rzeczywistym, niewirtualnym świecie. I właśnie tam kończy się misja Polki.com (prosimy nie zapomnieć przysłać nam zaproszenia na ślub:).

Jak zwiększyć szanse znalezienia mężczyzny Twoich marzeń?

Poniżej przedstawiamy kilka sprawdzonych porad “z pierwszej ręki”, które pozwolą Ci znaleźć lub zatrzymać przy sobie mężczyznę z Polski lub zagranicy:

  • Daj sobie czas na znalezienie odpowiedniego partnera.
  • W każdym związku szukaj najpierw przyjaźni. Jeżeli nie możesz zaprzyjaźnić się z mężczyzną, taki związek z reguły nie będzie trwał długo.
  • Nie spiesz się z inicjowaniem kontaktów fizycznych; nie wszystkie atrakcje fizyczne są tego warte.
  • Szanuj siebie i spodziewaj się tego samego od swojego partnera.
  • Kiedykolwiek możesz, staraj się mu pokazać, że Ci na nim zależy. To zwiększy jego wiarę w siebie i pozwoli uświadomić, że jesteś jego prawdziwą i godną partnerką.
  • Pamiętaj, że pieniądze nie są gwarancją szczęścia. Badania wskazują, że najszczęśliwsze pary mieszkają w średnich lub nawet ciężkich warunkach ekonomicznych!
  • Bądź ze sobą szczera i zdecyduj się czego tak naprawdę chcesz; jeśli szukasz poważnego związku, poświęć się mu w 100% i nie rozglądaj się za innymi okazjami w międzyczasie.

Działaj już teraz, jesteś tego warta, a Polki.com jest inne!

Pamiętaj, żę już przez sam fakt bycia Polką wychowaną w Polsce lub kobietą mającą polskie korzenie masz najprawdopodobniej w sobie wszelkie wartości, które są poszukiwane przez mężczyzn w Polsce i za granicą! Daj sobie szansę i zrób użytek ze wszystkich opcji strony! Polki.com nie jest jeszcze jednym portalem randkowym na którym tylko stracisz czas i pieniądze bez osiągnięcia żadnych rezultatów. Naszym celem jest to, abyś znalazła Polaka lub obcokrajowca w którym możesz się zakochać szybko i bezstresowo!

Życzymy Ci wiele szczęścia w znalezieniu wartościowego mężczyzny jako partnera w przyjaźni, na randce i w małżeństwie!

Zespół Polki.com