Polki, mężczyźni, praca
Login: Hasło:

Polki dla mężczyzn Mężczyźni dla Polek Praca dla Polek Zatrudnij Polki

Dla pracodawców i właścicieli biznesów chcących zatrudnić Polki w Polsce i za granicą

Znalezienie i zatrzymanie efektywnej i lojalnej kobiety-pracownika, dzięki której możliwe się staje osiągnięcie biznesowego celu nigdy nie było łatwe. Odnosi się to zarówno do prac wymagających znakomitego wykształcenia, jak i prac gdzie główny nacisk kładzie się na osobistą uwagę, uprzejmość, bardzo dobrą komunikację, oraz praktyczną wiedzę. Polki nie tylko osiągają, ale często przewyższają wymagany zakres zawodowych zdolności i umiejętności, które są niezbędne w dzisiejszym biznesowym świecie. Mają one zdolność szybkiego adaptowania się do wszystkich warunków pracy i wiedzą jak pracować pod presją. Zatrudnienie Polki może być najlepszą decyzją biznesową jaką kiedykolwiek dokonasz!

Przy Twoim minimalnym wysiłku i niezależnie od lokalizacji Twojego biznesu, Polki.com pomoże Ci znaleźć znakomitą polską kobietę do pracy, która ma wszelkie predyspozycje by stać się dobrym indywidualnym pracownikiem lub być częścią Twojego profesjonalnego zespołu!

Jak sprawić by zatrudniona kobieta spełniła Twoje biznesowe oczekiwania?

Poniżej przedstawiamy kilka pożytecznych rad na temat zatrudnienia takich kobiet, które pozwolą rozwijać się Twojemu biznesowi.

  • Popytaj swoich przyjaciół lub osoby z pracy czy nie znają oni przypadkiem jakeś polskiej kobiety poszukującej pracy. Być może będziesz zaskoczony gdy się dowiesz, że żona lub dziewczyna jednego z Twoich obecnych pracowników lub partnerów biznesowych poszukuje pracy.
  • Przygotuj klarowną listę obowiązków dla swojego nowozatrudnionego pracownika. Nawet gdy będzie ona w zarysie wiedziała czego od niej oczekujesz, przekazanie szczegółowych instrukcji i oczekiwań będzie zawsze najefektywniejsze w długim okresie.
  • Ufaj swojemu pracownikowi i zawsze propaguj kreatywność. Istnieje zwykle wiele dróg prowadzących do rozwiązania problemu i niektóre “stare” metody nie zawsze okazują się być najlepsze we wszystkich sytuacjach.
  • Wykorzystaj często spotykane bilingwalne umiejętności swoich pracowników! Robienie interesów z klientami lub biznesowymi partnerami w ich ojczystym języku może być kluczowe w udanych negocjacjach lub transakcjach.
  • Staraj się nie być zbyt apodyktyczny w stosunku do swoich pracowników. Przeciętna Polka posiada z zasady bardzo dobre wykształcenie (nawet jeśli nie ukończyła studiów) oraz wyśmienite poczucie zdrowego rozsądku. Wykona ona zazwyczaj dobrze swoją pracę niezależnie od Twojego ponaglania lub pokrzykiwania.
  • Zadbaj o to by docenić jej ciężką pracę poprzez przyznawanie jej bonusa lub podwyżki! Łatwo jest zapomnieć o fakcie, że to Twoi pracownicy wykonują pracę i zarabiają pieniądze dla Twojego biznesu. Poznasz ich prawdziwą wartość dopiero wtedy, gdy nie będzie ich już przy Twoim boku.
  • Nie zapomnij o celebrowaniu jej dnia imienin! :)

Z Polki.com znalezienie kobiety jako produktywnego pracownika jest łatwe i efektywne!

Po zarejestrowaniu się i założeniu swojego profilu pracodawcy, wykonałeś właściwie większość pracy! Od tego momentu możesz zacząć publikować nowe oferty pracy i indywidualnie precyzować wymagania dla każdej pozycji. Każda oferta może być przez Ciebie edytowana lub usunięta w dowolnej chwili. Następnie możesz przeglądać bądź szukać profilów Polek szukających pracy, dodawać je do swoich Ulubionych Pracowników, oraz kontaktować się z nimi przez email lub telefon. Ponadto, możesz przeglądać oferty pracy opublikowane przez innych pracodawców i porównać je ze swoimi ofertami oraz sprawdzić które kobiety wyraziły zainteresowane daną pracą.

Mając na uwadze swoją prywatność, możesz zaznaczyć czy chcesz udostępnić numer swojego telefonu, faksu, oraz adresu emailowego dla kobiet szukających pracy. Możesz także w każdym momencie aktywować lub deaktywować swoje oferty pracy. Najlepsze na koniec – w swoim profilu pracodawcy możesz dodać nieograniczoną liczbę ofert! Dzięki temu Twój telefon lub fax w końcu zapracują na siebie :).

Ale to nie wszystko. Powinieneś(-aś) również mieć na uwadze, że podjęliśmy wszelkich starań by zarówno Polki mieszkające w Polsce jak i w obcych krajach mogły dodać na naszej stronie swój profil tak, abyś zawsze miał możliwość wybrania odpowiedniego pracownika spośród wszystkich polskich kobiet szukających pracy!

Życzymy Tobie i Twojemu biznesowi powodzenia w znalezieniu znakomitej kobiety - Polki do pracy!

Zespół Polki.com